Sposoby na usunięcie blizn potrądzikowych

Dzień dobry, mam 17 lat i od niedawna skończył mi się trądzik, miałam go ok. 4 lata , i chciała bym sie dowiedziec czy są jakies sposoby aby pozbyc się blizn potrądzikowych?

Lek. RafaĹ Gryszkiewicz

Witam. Jest kilka sposobów pozbycia się blizn potrądzikowych np. peelingi czy zabiegi laserowe. Sposób i rodzaj metody należy pozostawić lekarzowi.

Witam
Najskuteczniejszą metodą leczenia blizn potrądzikowych jest laser frakcyjny CO2 w połączeniu z ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym, Zabiegów należy wykonać kilka, ale efekty są bardzo dobre.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska