Jaki zabieg wybrać, aby wyeliminować głębokie blizny po trądziku?

Mam głębokie blizny po tradziku i wiem ze pomoże mi tylko mocny zabieg w związku z tym mam pytanie co pomoże skuteczniej laser co2 czy dermabrazja mechaniczna?

Zabiegi laserem CO2 to standard w leczeniu blizn potrądzikowych. Aby leczenie było skuteczne trzeba wykonać 3-4 zabiegi w odstępie 3-4 tygodni. Inną możliwością jest zastosowanie milronakłuwania Dermapenem, które frakcyjnie uszkadza skórę w połączeniu z peelingami medycznymi.
Zapraszam na konsultację w celu ustalenia planu leczenia.
Ewa Rybicka
esteticanova.com.pl

Zgadzam się tylko i wyłącznie odpowiednie zabiegi pomogą spłycić/usunąć blizny potrądzikowe. Należy się przy tych zabiegach nastawić ,że będzie to seria zabiegów peelingów medycznych , jeśli nie ma przeciwwskazań można je połączyć z mikrodermabrazją . W zależności od stanu skóry można dobrac zabiegi odpowiednim laserem.

Witam
Najskuteczniejszą metodą leczenia blizn potrądzikowych jest laser frakcyjny CO2 w połączeniu z ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym, Zabiegów należy wykonać kilka, ale efekty są bardzo dobre.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska