Blizny potrądzikowe a zabiegi laserem frakcyjnym

Dzień dobry, chciałabym poddać się zabiegowi laserem frakcyjnym CO2, ze względu na blizny potrądzikowe. Zastanawiam się nad laserem Fire-Xel Bison lub MixTo SX. Który z nich jest bardziej skkuteczny? Jaka powinna być cena takiego zabiegu, żeby był skuteczny i bezpieczny (ponieważ rozbieżność jest bardzo duża, od 400 do 2000zł). Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź!

Witam,
Cena zabiegu uzależniona jest od rozległości(powierzchni ) i głębokości penetracji promieni(im płycej tym taniej).Ważne jest doświadczenie lekarza wykonującego.Zabieg laserowy na blizny potrądzikowe kosztuje śr ok1500zł,

Pozdrawiamy
Katarzyna Mudel

Witam
Cena zabiegu uzależniona jest od leczonego obszaru. Osobiście bardzo dobre efekty w leczeniu blizn potrądzikowych uzyskuje zabiegami laserem frakcyjnym eCO2 Lutronic w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym ( cena zabiegu na całą twarz to 1350 łącznie z osoczem ).
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska