Krem Eucerin Dermo Purifyer a przebarwienia skóry

Czy Eucerin Dermo Purifyer kojący krem nawilżający jest dobry na przebarwienia potrądzikowe ?

Renata GrzechociĹska

Blizny potrądzikowe to ciężka sprawa, trudno się ich pozbyć, oczywiście zależy to od natężenia, jeśli są duże proponuję udać się do lekarza medycyny estetycznej, ponieważ krem może z nimi sobie nie poradzić.

Dzień dobry,

Redukcja blizn potrądzikowych to czasochłonny proces. Bardzo dobre efekty terapeutyczne przynoszą zabiegi z zastosowaniem lasera eCO2.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam