Czy jest jakiś preparat albo sprawdzony sposób na pozbycie się tych przebarwień?

Witam. Mam typowe przebarwienia na twarzy po trądziku. Czasem występują jeszcze wypryski. I chciałam zapytać czy jest jakiś preparat albo sprawdzony sposób na pozbycie się tych przebarwień? Dodam, że jestem też kobietą karmiącą, więc pewnie nie każdy sposób byłby tutaj odpowiedni.

Dzień dobry,

Proszę odczekać aż skończy Pani karmić i zgłosić się do specjalisty na konsultację z zakresu medycy estetycznej. Jeżeli wciąż pojawiają się nowe zmiany proponuje zabiegi laserowe antybakteryjne, wyciszające a następnie laser frakcyjny eCo2 na blizny potrądzikowe i przebarwienia. Podstawą kwalifikacji do zabiegów jest bezpośrednia konsultacja pacjenta ze specjalistą.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam proszę udać sie na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej na przebarwienia stosuje sie zbaiegi cosmelan/dermamelan oraz peelingi medyczne. Na stany zapalne lekarz dobierze odpowiednie leki .