Przebarwienia skóry z tyłu szyi

Witam, od ponad roku "walczę" z przebarwieniami z tyłu szyi, wygląda jakby była brudna. Czy przebarwienie to może być skutkiem zażywania tabletek na nadciśnienie (Lokren). Biorę je również ponad rok.

Witam, proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu szyi lekarz dobierze odpowiednią metodę likwidacji przebarwień. Zazwyczaj stosuje się zabiegi: dermamelan, cosmelan, peelingi medyczne. Proszę również używać kremów z filtrem spf 50.