Co oznaczają przebarwienia na szyi i dekolcie?

Witam, od dłuższego czasu - ponad rok borykam się z przebarwieniem na szyi i dekolcie. Chciałabym pozbyc sie tego przebarwienia ale żadne kawsy nie działają. Na twarzy nie mam żadnych zmian. Są to raczej przebarwienia pozapalne- mam azs , od czasu do czasu pojawiaja sie na nim zaskórniki . Jak mogę pozbyc sie tych plam ??

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej , po obejrzeniu zmian lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej na przebarwienia wykonuje się zabiegi cosmelan i dermamelan.