Przebarwienia na twarzy w okolicach żuchwy

Witam :) Od kiedy urodzilam dziecko borykam sie z przebarwieniami na twarzy ktore mam w okolicach żuchwy :( te plamy wygladaja jak czerwone krosty i jest ich bardzo duzo...chodzilam na kawsy migdalowe ale nie pomoglo to praktycznie nickosmetyczka kazala mi uzywac kremu Acne Derm ktory rowniez nie przynosi zadnego rezultatu :( jestem zniesmaczona tymi przebarwieniami i nieweim gdzie mam uderzyc z tym problemem aby ktos w koncu mi odpowiednio pomogl :) BARZO PROSZE O POMOC...

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Przebarwienia usuwa się za pomocą laserów, peelingów medycznych, cosmelan lub dermamelan. Lekarz po konsultacji powie jaką metodą można usunąć bądź rozjaśnić przebarwienie.

Bez obejrzenia tych zmian trudno jest cokolwiek powiedzieć. Nie wiem czy są to zmiany zapalne czy też barwnikowe. Musi Pani albo uzupełnić opis wraz ze zdjęciem lub udac się do gabinetu lekarskiego. Przy tak ubogim opisie nie mogę nic pomóc.