Głębokie przebarwienie nad górną wargą

Mam głębokie przebarwienie nad górną wargą. Po ciąży zostało, było blade, ale przez wakacje ściemniało bardzo, że już nie mogę na to patrzeć. Czym mogę się tego pozbyć. Dodam, że stosuję Acne-derm od 4 miesięcy i żadnych efektów nie widać.

Proszę nauczyć się z tym żyć. Przebarwienie będzie jaśnieć jesienią i zimą a na wiosnę i lato będzie ciemne. Można je usunąć np: zabiegiem laserowym czy też dermamelanem ale zawsze wcześniej czy później powróci. Każdy kolejny zabieg będzie mniej skuteczny. W końcu pojawią się naczynka i będzie przebarwienie z naczynkami. Proszę stosować kremy i korektory i odstawić Acne derm bo to jeszcze bardziej stymuluje powstanie przebarwień.