Skuteczne usuwanie plam posłonecznych na dekolcie

Witam Chciałabym pozbyć sie plam posłonecznych na dekolcie. Czy jest jakiś skuteczny sposób aby całkowicie zniknęły? Plamy nie są świeże, mam je już ok. 10 lat.

Witam proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Zazwyczaj stosuje się zabie dermamelan, cosmelan, lasery lub peelingi medyczne. Przebarwienia należy później chronić przed słońcem poprzez stosowanie kremów z filtrem uva i uvb spf50.Jeśli jest skłonność do powstawania przebarwień to nie zaleca się ekspozycji na słońce.

Dzień dobry,

Polecam konsultację ze specjalistą. Przy tego typu problemach bardzo dobre efekty można uzyskać dzięki serii peelingów chemicznych lub lasera Qswitch.

Pozdrawiam