Czym są krostki na piersiach?

Witam :) ostatnio zauważyłam dziwne krostki na piersiach. Sa podobne do pryszczy i można je wycisnąć. Sa dość spore i po wyciśnięciu wycieka z nich żółta maź podobna do ropy i na około robi sie delikatny ropień. Krostka swędzi i czasami szczypie a pozniej znowu zbiera sie w niej ta maź. Krostka po wyciśnięciu robi sie podobna do krwiaka. Do tej pory zauważyłam dwie na prawej piersi i jedna na lewej. Znajdują sie w okolicy brodawki. Czy jest to cos poważnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to po prostu potówki, bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, na podstawie opisu nie budzą niepokoju.
Pozdrawiam