Czym się różni rak płaskonabłonkowy rogowaciejący od nierogowaciejącego?

Witam. Prosze o wyjaśnienie bo nigdzie nie moge znaleść takich informacji. Czym się rózni rak płaskonabłonkowy rogowaciejący od nierogowaciejącego ?

Witam , różnią się tym , że jeden rogowacieje na powierzchni , a drugi nie rogowacieje! Nie ma to większego znaczenia dla rokowania! Szczegóły proszę omówić z operatorem! z.żurawski