Data zajścia w ciążę a data porodu

Chciałabym sie dowiedziec kiedy mogłam zajsć w ciąże, ostatnią miesiączke miałam 24.09.2013 o ile dobrze pamietam. Termin porodu mam na 6 lipca, ale chciałabym wiedzieć dokładnie jak liczycie date poczęcia, jest to dla mnie bardzo ważne kiedy zaszłam w ciąże. Dziękuję, Agnieszka.

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani, rozumiem, że termin porodu jest wyznaczony z badania USG. Z podanych danych wynika - termin poczęcia powinien być 09-15.październik. Ojcostwo jednak potwierdza się badaniem genetycznym.