Data zapłodnienia na podstawienie wyników USG

Kiedy nastąpiło zapłodnienie?Nie pamiętam daty OM. I USG 18.07-data porodu na 13.03, wg usg był to 6w0d II USG data porodu na 11.03 wg usg 12w2d III USG data porodu na 13.03 wg usg 20w2d IV USG data porodu na 06.03 wg usg 31w1d Zdradziłam partnera 12.06(tzn.był tylko petting, możliwe ze troche nasienia dostało sie w okolice moich czesci intymnych) Od 19.06 współżyłam ze swoim mężczyzną. Czy możliwe, że ojcem jest ten przypadkowy facet ? Bardzo tego żałuję i nie wiem co mam zrobić.Proszę o pomoc

Myślę, że nie (możliwość prawie znikoma), ale jedyną metodą prawie 100% oceny jest test genetyczny po urodzeniu dziecka.