Dawkowanie leku Axotret w dawce 2x20 mg

Dzień Dobry Niedługo zaczynam brać lek Axotret w dawce 2x20 mg dziennie, czy moge brać dwie tabletki naraz, czy może jedną rano a druga popołudniu czy może jedną rano a drugą wieczorem? I czy między tymi dwoma dziennymi dawkami musi być jakiś określony odstęp czasu?

Lek. Tomasz Budlewski

Wg zaleceń lekarza dermatologa, sadze ze najlepiej rano i wieczorem, lecz różne sa metody postępowania.