Delikatne krwawienie w 14. dniu cyklu

Jestem w 14 dniu cyklu w trakcie dni płodnych. Ostatni okres mialam 09.10. Dzisiaj wydaje mi się że oddałam mocz z krwią. Poszłam do wc po 2 -3 h i było w porządku lecz na majtkach mam lekkie jej ślady. Co to moze być. Nie wiem czy to temat dla urologa czy ginekologa. Martwie się...

Aleksander Ropielewski

Jeżeli mocz był zabarwiony na czerowno a nie jest to spowodowane plamieniem z dróg rodnych to w pierwszej kolejności prosze udać ise do urologa. Konieczne badania to badanie ogólne moczu.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.