Diagnostyka boreliozy u 21-latka

Witam, za miesiąc mam wizytę u specjalisty od boreliozy, ponieważ testy WB czy PCR oraz objawy wskazują właśnie na tę chorobę. Zgodnie z moim szacunkiem, rozwój choroby może trwać nawet 9 lat. Chciałbym spytać, czy do czasu wizyty mógłbym złagodzić jakoś objawy takie jak fascykulacje. Zastanawiam się, czy tak długi czas oczekiwania może wpłynąć bardzo niekorzystnie na mój stan zdrowia. Na marginesie chciałbym dowiedzieć się czy przy odpowiedniej antybiotykoterapii ustąpią objawy? Marian,21 lat

Jeśli ma pan dostęp do antybiotyków Można stosować azytromycyne 500 3x w tyg. Lekarz potem ustawi leczenie ale to może dać ulgę. Jeśli nie to sugeruje kilka tys jednostek D3 dziennie, z 600mg kwasu alfaliponowygo. Ewentualnie Mg czy klika gram wit C. Powodzenia. Warto już teraz z diety wyeliminować cukry