Dieta Dukana a stosowanie plastrów Evra

witam używam plastrów evra od 30.12.2014 r. i wszystko do tej pory jest w porządku. od wtorku 01.09 jestem na diecie dukana *także od 01.09 mam zdjęty plaster by mieć tzn miesiączkę * . czy dieta tak drastyczna może uszkodzić działanie antykoncepcji? czy muszę dodatkowo się zabezpieczyć ? czy przerwać używanie plastrów do zakończenia diety , by ich nie marnować? z góry dziękuję

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, dieta nie uszkadza działania antykoncepcji. Nie rozumiem pytania: "czy przerwać używanie plastrów do zakończenia diety , by ich nie marnować?" - żadne dieta nie jest antykoncepcyjna, więc jeśli zabezpiecza się Pani plastrami przed zajściem w ciążę, trzeba je stosować. Pozdrawiam, Kamila Ziemann - dietetyk z Centrum Dietetycznego EFEKT