Dlaczeg źle się czuję po posiłkach?

Witam. Dlaczego gdy jem więcej węglowodanów ( do 250g dziennie) czuje się gorzej tzn. jestem zmęczony, śpiący, brak mi energii i jestem wiecznie głodny. Gdy stosowałem dietę niskowęglowodaniwą wszystko było dobrze ( niską czyli 95g węgli na dzień Max) białko w obu sytulacjach na poziomie 160-200g. Tłuszcz ponad 100g teraz Max 63g.

Dzień dobry

badał Pan cukier na czczo i po obciążeniu glukozą? Być może są problemy z cukrem.

W razie pytań zachęcam do kontaktu:

joanna.wasiluk@o2.pl