Dlaczego bolą mnie biodra w ciąży?

Jestem w ciąży od 17 tyg strasznie bolą mnie kości miednicy tzn te talerze biodrowe i wyrostki kolczaste aż pośladki mnie bolą nie mogę lezec,siedzieć w sumie z każdym ruchem boli że nie mogę wytrzymać czy to normalne?

Z poziomu portalu trudno jest postawić diagnozę . Przyczyna mogą być zmiany anatomiczne zachodzące podczas ciąży oraz zwiększone obciążenie kręgosłupa. Pomocna może być wizyta u fizjoterapeuty.