Dlaczego bóle żołądka nieustannie się pogarszają?

Witam...od jakiegos czasu narzekam na bole zoladka dolegliwosc ta wzrosla i od tygodnia mam dodatkowo mdlosci...czuja jakby moj zoladek byl scisniety...dodatkowo od trzech miesiecy mam niesamowite wzdecia...nigdy nie mialam takich wczesniej .teraz boje sie jesc ..ale apetyt mi pozostal .prosze o rade ..Myslalam ze moje jelita maja za duzo zlych bakterii bo czesto mam bole glowy migrenowe i biore sporo lekow przeciwbolowych..

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie, opisywane objawy nie są specyficzne które nakierowany by odpowiednio dalsza diagnostyke