Dlaczego boli i puchnie nadgarstek po zabiegi cieśni?
jestem 3 mies po zabiegu ciesni nadgarstka reba boli i puchnie ,wynik mr ;nerw posrodkowy obrzekniety, krotkoodcinkowo ucisniety przez sciegno miesnia dłonowego długiegio.kolekcja płynu przy sciegnie miesnia zginacza długirgo kciuka ,i co dalej czy jest konieczna operacjia prosze o szybka odpowiedzi ,

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik wskazuje że ucisk nadal istnieje,wskazany ponowny zabieg.
Pozdrawiam