Dlaczego boli mnie podbrzusze i mam skurcze?

Witam, Od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze. Najczęściej prawa strona, lewa lekko. Na prawym jajniku miałam torbiel, ale a szczęście się wchłonęła. Ból pozostał. Byłam u urologa,gastrologa-wszystko dobrze. Zaczęłam ignorować ból. Problem w tym, że od wczoraj mam okropne skurcze podbrzusza oraz pleców- tuż nad pośladkami. Nie wiem od czego, jak się tego pozbyć? Robiłam wcześniej morfologię oraz crp-wszystko okej. Pomocy frown Jak złapie mnie mocny skurcz to nie mogę ustać.nie jestem w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku koniecznie należy wykonać USG jamy brzusznej. Opisane dolegliwości mogą być bowiem wynikiem nawrotu torbieli lub też np. kamicy nerkowej. Skierowanie na USG uzyska Pani od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.