Dlaczego czuję ból w okolicach łopatek?

Witam przez okres 4lat dzwigalem dużo ciężarów w pracy. Dodatkowo paleciakiem przewozilem ciężkie palety. Po jednej z takich przewozek zaczęło mnie piec i trochę boleć w okolicach łopatek, bardziej lewa strona i kark. Co się mogło stać?

Objawy mogą być wywołane nadmiernym napięciem mięśni lub uszkodzeniem dysku. Jeżeli dolegliwości nie są silne, warto spróbować masażu. W razie braku poprawy - dalsza diagnostyka. Pozdrawiam