Dlaczego dziecko kiwa na boki?

Witam ja mam taki problem z corka obecnie 3.5 roku urodzona przez cc w 41 tc z powodu braku postepu i zielonych wod gdy corka byla szczepiona na szczepionke co jest na pol roku ( nie mam mozliwosci zob do ksiazeczki) wystapil u niej przykurcz szyji pierw z prawej strony po wyleczeniu odrazu z lewej strony pediatra kazala smarowac mascia kamforowa po tyg wyleczenia tego wystapil u niej paraliz prawostronny wygieta byla w pol ksiezyc glowisia dotykala stopek wyladowalismy w prokocimiu na szczescie sie juz to nie powtorzylo byl ino incydent co w nocy jezyk sie jej zrobil bardzo twardy i napuchniety i nie mogla oddychac. Teraz juz jest wszystko ok tylko ma taki trik nie wiem czy to tak mozna nazwac ze kiwa glowisia na boki caly czas i strasznie mnie to nie pokoi bo to trwa juz 3 lata i zaden lekarz nie wie jak to zatrzymac bardzo prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się koniecznie do lekarza neurologa dziecięcego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć