Dlaczego dziecko ma krew z nosa?

Witam 12 czerwca moja córka będzie kończyła 4 miesiące problem polega na tym ze w wydzielinie z jej noska pojawia się krew juz od ponad miesiąca . A gdy jest po karmieniu leży u mnie na piersiach i czasem pocięta głowę o moją koszulkę pojawia się mały krwotok i nie wiem czy to była nasza wina ze za mocno jej odciągaliśmy tą wydzielinie z noska czy problem leży gdzieś głębiej. Obecnie mieszkam w UK i oni twierdzą ze jest to nietypowe ale nie widza w tym problemu bo dziecko nie ma żadnej wysypki gorączki ma apetyt a jego skóra jest normalnego koloru.

Po pierwsze przestańcie odsysać jej nosek. Po drugie cewnik do odsysania winien być za każdym razem sterylizowany tak jak my sterylizujemy narzędzia chirurgiczne do operacji co by pozbyć się bakterii. Po trzecie należy pobrać jej wymaz z noska na posiew i lekowrażliwość bakterii którą jej wprowadziliście zakażonym sprzętem do odsysania. To proste. To elementarz.