Dlaczego jestem ciągle zmęczony?

Witam od kilku lat zmagam się z problemem zmęczenia. Jestem bardzo śpiący mimo że normalnie śpię. Potrafię zasnąć wszędzie . Tak naprawdę jestem w stanie wypić kilka kaw zapić energetykiem i dalej pójść normalnie spać. Badania na cukrzyce i Tsh miałem robione i wszystko jest w normie. Jestem dawcą krwi więc nie mam jakichś problemów zdrowotnych. Bardziej to wygląda jak by mój organizm w ogóle się nie regenerował podczas snu. Czy to może przyczyną takiego zmęczenia i ospałości jest nadwaga ?

Dzień dobry,
Bardzo często przyczyną nadmiernego zmęczenia jest nieprawidłowa dieta i styl życia. Jeśli nie dba Pan o dostarczanie odpowiedniej ilości energii w ciągu dnia lub dostarcza ją w niekorzystnej formie (np. dużych ilości cukru), organizm nie będzie w stanie efektywnie funkcjonować.
Oczywiście jest to tylko jedna z możliwych przyczyn, ale z doświadczenia wiem, że odgrywa ogromną rolę. Polecam więc przyjrzeć się jednocześnie i Pana zdrowiu i diecie/stylowi życia.
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia,
Marek Aleksander Przondo
Dyplomowany dietetyk
http://dietetyczny.guru/
http://facebook.com/dietetycznyguru/