Dlaczego mam krwawienia co dwa tygodnie?

Witam, od miesiąca mam krwawienia co 2 tygodnie,po pierwszym takim szybkim krwawieniu byłam na badaniu i lekarz powiedział,ze wszystko jest dobrze, czy mam się martwic?Okres trwa ok 6 dni.

Dzień dobry, jednorazowy taki incydent nie stanowi powodów do niepokoju. Jeżeli jednak sytuacja powtarzałaby się, proszę zgłosić się do lekarza, być może konieczne będzie wykonanie badań hormonalnych.