Czy krwawienie na tydzień przed końcem blistra jest normalne?

Tabletki antykoncepcyjne (atywia) przyjmuje od ponad roku. Zdarzały się mi pojedyncze przypadki plamienia. Tym razem stało się coś dziwnego. Na tydzień przed końcem blistra dostałam krwawienia które trwało 4 dni a teraz dodatkowo po jego skończeniu znów dostałam normalnego krwawienia z odstawienia. To normalne w takim krótkim odstępie czasowym?

Dzień dobry, taki jednorazowy incydent nie jest powodem do niepokoju, jednak warto o tym wspomnieć na następnej wizycie u ginekologa, być może konieczna będzie zmiana preparatu.