Co może oznaczać krwawienie po stosunku przed końcem blistra?

Krwawienie po stosunku przed końcem blistra. Biorę od 3.5 roku tabletki antykoncepcyjne Belara, bez żadnych przerw - odstawień na dłuższy okres czasu. 20 lipca powinnam była przyjąć pierwsza tabletkę z kolejnego blistra. Jednak przyjęłam ją dopiero 23 lipca. 21 lipca doszło do zbliżenia. Tabletki wybrałam do końca po przyjęciu pierwszej w dniu 23 lipca. Normalnie jak zwykle bez żadnych komplikacji, bez odbiegania od normy dostałam krwawienia z odstawienia. Po siedmiu dniach przyjęłam tabletkę z nowego blistra i było wszystko w porządku aż do 2 września w niedzielę, kiedy to co prawda po stosunku i to dość "intensywnym", nieco brutalnym nawet nad ranem dostałam krwawienia - rozbolał mnie brzuch i tak jakbym dostała okresu. Do końca blistra miałam wówczas 5-6 tabletek. Nie jestem pewna niestety ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że w przeciągu 2 dni wzięłam 3 tabletki - w pt wieczorem, w sb rano, później omyłkowo w sb wieczorem i w niedziele rano normalnie. Wykluczyłam oczywiście ciąże - zrobiłam testy, testy wyszły negatywne. Nie mam problemów z boleściami miesiączkowymi, ani zbyt obfitych krwawień. Dziś mamy środę - krwawienie i boleści nie ustępują. Jutro wybieram się do ginekologa. Ale zastanwiam się co może być przyczyną. Przez te prawie 4 lata różnie to bywało z tym moim braniem tabletek jeżeli chodzi o regularność ale nigdy nie zauważyłam żadnych anomalii. Przypominam sobie że z trzy miesiące temu miałam też delikatne plamienie po stosunku ale zbagatelizowałam sprawę bo było tak znikome paru godzinne, ledwo widoczne. Czy testy mogły dać przekłamany wynik. A i dodatkowo wypadałoby nadmienić, że podczas kąpieli wyczuwałam dość głęboko ja wiem około 9 cm w głąb pochwy narośl dziwną, niby guzek albo hmm nie wiem, nie bolało w każdym razie. Przedwczoraj gdy się kąpałam i natknęłam na to miejsce poczułam dyskomfort. Miałam wrażenie że narośl powiększyła się. Czy to może mieć związek z dolegliwościami. Dodam jeszcze, że brzuch jest jakby nieco wzdęty i pobolewają mnie jajniki. Proszę o pomoc.

Plamienia w trakcie terapii są naturalne. Opisywane przez panią mogą byc związane z uszkodzeniem śluzówki pochwy po stosunku. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.