Dlaczego mam na skórze ślady po ugryzieniach?

Witam. Od jakiegoś czasu na ciele pojawiają mi się jakby ślady ugryzienia coś jak komar, meszka. Ale tylko mi. Sypialnie dzielę z chłopakiem i jego nic nie gryzie. Co dziwne zawsze mam 2 ugryzienia i dopiero jak znikną pojawiają się w innym miejscu następne dwa. W domu nie znalazłam nic. Żadnych pluskw pcheł owadów. Mam nawet pułapkę z soku jablkowego. Zaczynam myśleć czy to może być alergia? Plamka ugryzienie goreje i niesamowicie swędzą miejsce jest cieplejsze od reszty ciała. Blakną przy ucisku. Proszę o poradę. Z dodatkowych objawów mam silne bóle głowy. Bez temperatury. Czy to faktycznie ugryzienie czy alergia czy coś innego? Proszę nie odrzucajcie mojego pytania.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Pozdrawiam serdecznie
www.lenartowiczclinic.pl