Dlaczego mam posmak soli w ustach?

Mam problem od długiego czasu czuje w ustach sól nawet po zjedzeniu słodkiego nie jestem wstanie tego się pozbyć do tego mój język piecze ,boli ma plamki .Byłam u lekarza biorę polprazol ,płukanki do języka nic nie pomaga lekarz nie wie co jest ja też nie ,zaznaczę że mam chore zatoki i żołądek mój język ma biały nalot i czerwone bolące plamy duży dyskomfort i ból przy jedzeniu co robić?

Najprawdopodobniej cierpi Pani na grzybicę jamy ustnej. Można wykonać tzw. Badanie bezpośrednie. Należy rozpocząć leczenie przeciwgrzybicze (np. flukonazol lub anidulafungina).