Dlaczego mam problem z drętwieniem palców?

Dzień dobry Mam problem z kciukiem. Nie mogę go zgiąć już od ponad miesiące, zaczynają mi drętwieć inne palce, sztywnieją lekko. Miałam robione prześwietlenie i nic nie wykazało.

Prześwietlenie kręgosłupa szyjnego może być za mało, problemów które tworzą takie objawy jest kilka. Proszę opisać w jakich sytuacjach bóle się nasilają, jakie pozycje albo jakie sytuacje poprawiają. Pozdrawiam