Dlaczego mam przewlekłe bóle brzucha i zgagę?

Mam 25 lat i przewlekle boli mnie brzuch pomiedzy żebrami,mam zgagi , wymioty ,biegunki , gazy .bardzo wodniste a czasem sie nawet zdaża ze jak wypije wode to przyplywa przezemnie jak przez kaczkę i od razu ja zwracam.zauwazylam rowniez ze nie moge niektórych rzeczy jesc, bo automatycznie sie po nich zle czuje . Nastepnie lekarz zawsze zaleca diete , na krótko to pomaga natomiast ten ból powraca jak bumerang. Ostatnio na usg wyszło ze mam bardzo dużo gazów w brzuchu i ze mam brać espumisan. To tez pomogło na chwile i bol byl ten sam.A jeszcze wczesniej kiedy z bolem poszlam do lekarza rodzinnego to dosłownie lekarka mnie nawet nie zbadała kiedy juz z bolu łzy naszly mi do oczu to stwierdzila ze mam sie leczyc ba nerwice. Postanowilam sama sobie dawac leki i Przysiegam ze wykupilam juz z leków pol apteki na zgage ,bol brzucha itd. Nic nie pomaga. Co mam zrobic juz naprawde nie mam sily z tym walczyc. Prosze niech ktos mi cos doradzi .

Witam,

wskazana jest konsultacja gastrologiczna i szczegółowa diagnostyka. Objawy mogą mieć podłoże psychogenne.
Pozdrawiam serdecznie,
Bożena Waluś