Dlaczego mam tak długi ból po ekstrakcji zęba?

Witam. 6 dni temu miałem ekstrakcję górnej ósemki, która bolała mnie już miesiąc. Mam chyba suchy zebodol. Cały tydzień mnie mocno boli, mam nieprzyjemny zapach. Zażywam leki przeciwbólowe info 2 dni biorę antybiotyk clindamixyn. Jutro stomatolog powiedziała, żebym przyszedł na opatrunek. Jak długo potrwa te ustrojstwo :(

Witam serdecznie,

Proszę udać się na wizytę kontrolną do swojego stomatologa. Lekarz po badaniu klinicznym oceni sytuację i ew. zastosuje odpowiednie leczenie.