Dlaczego mam te wzrosty tętna?

Mam 35 lat i tętno w ciągu dnia w spoczynku zawsze powyżej 80, często powyżej 90 a bywało kilka razy kilkuminutowe powyżej 100. Czy jest to powód do niepokoju?

Warto poznać przyczynę tachykardii.

Najczęściej jest to objaw spożywania niewystarczającej ilości płynów.

Kolejnym krokiem diagnostycznym będzie oznaczenie morfologii, elektrolitów, tsh, ft3 i ft4. Z wynikami badań proszę zgłosić się do kardiologa.

Warto poznać przyczynę tachykardii.

Najczęściej jest to objaw spożywania niewystarczającej ilości płynów.

Kolejnym krokiem diagnostycznym będzie oznaczenie morfologii, elektrolitów, tsh, ft3 i ft4. Z wynikami badań proszę zgłosić się do kardiologa.