Dlaczego mam ten ból żuchwy?

Od kilku miesięcy mam problem z bólem po prawej stronie żuchwy w okolicy ucha. W czerwcu tego roku została wyrwana dolna ósemka, zaleczona 6tka,zrobiony paNtomograf po zabiegu - stomatolog stwierdziła, że wszystko ok. Przeżyłam rehabilitację stawow skoroniowo- zychwowych i noszę szyne relaksacyjna. Czuje ulgę jezelinchcesz o staw, natomiast ból cały czas jest. 14go października zrobiłam USG węzłów chłonnych, opis: pojedyncze , odczynowe węzły chłonne górnego piętra szyi po stronie prawej do wym. 10,9x3,4 mm , odczynowy wezel chlonny by poniżej kata zuchwy po stronie prawej o wym. 19,9 x5,8 mm. Gruczoł tarczycy niejednorodny rozsianymi obszarami hipoechogennymi - zmiany jak w Hashimoto. Tarczycą już się zasnęłam, natomiast boli mnie wezel chlonny i jest wyczuwalny jak taka twarda struktura. Stomatolog twierdzi,że wszystko jest w porządku. Proszę o pomoc.

Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. W Warszawie może to być np Paulina Sobczak z Fizjo4life. Pozdrawiam