Dlaczego mam ten metaliczny posmak w ustach?

Od jakiegoś czasu w ustach czuje metaliczny posmak. Dziś rano z lewej strony w gardle pojawił mi się mały kamyk wielkości główki od zapałki. Często po lewej stronie boli mnie ucho. Boję się iść do laryngologa bo mam silny odruch wymiotny. Ale mam bardzo nieprzyjemny zapach z ust i jest to kłopotliwe. Czy mogę z tymi sobie sama poradzić ?

To może być kamica ślinianki. Najczęstszą przyczyną występowania tej choroby jest zbyt mała ilość przyjmowanych płynów. Uważam, że powinna skonsultować się Pani z laryngologiem.