Dlaczego mam to ciągłe odczucie po zadławienu?

Dzień dobry. Minął miesiąc od zadlawienia guma mietowa do żucia. Sytuacja wygląda tak, że badał mnie laryngolog i nic nie zobaczył oraz było robione zdjęcie rtg i nic nie wykazało. Od chwili zadlawienia ciągle czuje ta gumę do żucia chwilami odczuwam piekaca miete w miejscu uczucia dyskomfortu. Jedzenie ani picie do tej pory nie pomogło. Co jezcze mogę zrobić? Ciągle mnie to dusi jakby ktoś trzymał na mojej szyji zacisniete ręce. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Proszę o radę i dziękuję.

Nie wiem gdzie mieszkasz. Nie pomogę więc. Na zdjęciu rtg widać kość, metal a nie gumę. Trzeba zrobić ezofagoskopię u laryngologa lub gastrologa.