Dlaczego mój palec po stłuczeniu tak długo boli?

Witam, mam stłuczony palec w stopie. Czwarty od dużego. Nie mam krwiaka a naprawdę niewielki obrzęk. Trwa to już 9 dzień chirurg po perześwietleniu wykluczył złamanie i pęknięcie. Z palcem uważam jest coraz gorzej. Z trudem stąpam. Pracuję na stojąco w butach roboczych z czubami z blachą. Czy to może być przyczyną że palec tak długo i mocno boli!? Cały czas utykam na nogę bo postawienie stopy sprawia dotkliwy ból. Czy może jednak był zlamany? Czy mam iść jeszcze raz do tego chirurga? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

dlaczego nie jest Pani na zwolnieniu? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.