Dlaczego moja skóra pod pachami piecze?

Dzień dobry, od 5 miesięcy nie mogę wyleczyć zaczerwienienia i łuszczenia się skóry pod pachami. Skóra piecze i odpada płatami, problem powtarza się ca 2-3 tyg i trwa przez killa dni. Badania bakteryjne i grzybicze ujemne, 2c wizyta u dermatologa, 3 różne preparaty na receptę, skutków brak. Co jeszcze można zrobić?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl