Dlaczego moje serce przyspiesza podczas kąpieli?

Dzień dobry mam 28 lat i jestem mężczyzną bez nałogów czy to normalne że podczas kąpieli w wannie gdy leżę serce przyspiesza i utrzymuje tetno w wysokości 80 a gdy położę się na łóżku w takie samej pozycji jak w wannie tetno spada do 66 lub 72 ?

To normalne. Gorąca woda może powodować rozkurcz mięśniówki naczyń krwionośnych i spadek ciśnienia tętniczego krwi. Reakcją organizmu może być przyspieszenie pracy serca.