Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego moje usta po zabiegu są twarde?

Witam, powiększyłam usta kwasem Revolax deep 0,8ml, po miesiącu od podania kwasu usta zrobili się twarde i mam opuchliznę taką jak zaraz po zabiegu. Czy przyczyną może być miesiączka w której jestem w trakcie? Czy to uczulenie na kwas? Zyrtec nie pomaga. Wzięłam Metypred 2mg i lekko zeszło śle nie całkiem . Choruję na hashimoto i niedoczynnosc tarczycy. Mam 37 lat. Proszę o radę co robić dalej? Czy można wyciszyć to sterydem? Ile należy go brać? Lekarz po jutrze.
KOBIETA, 37 LAT około miesiąca temu

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny. Jest to mechaniczne ścieranie naskórka. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu? Koniecznie obejrzyj nasz filmik.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy