Dlaczego mrowieją mi usta?

Czy to coś poważnego? Witam. Od kilku dni mrowieja mi usta oraz kończyny jak idę to co jakiś czas robi mi się ciemno przed oczami i oblewa mnie pot. Dodam tylko, że choruje ma padaczke I mam 19 lat.

Witam!
Proszę zgłosić się do lekarza leczącego epi. Koniecznie kontrolne badanie EEG.
Wskazane mierzenie ciśnienia krwi 2 x dziennie, oraz podstawowe badania laboratoryjne krwi.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.