Dlaczego należy zgłosić się do endokrynologa przed planowaniem ciąży?

Kilka lat temu dokładnie 3-4 , chodziłam do Endokrynologa mialam powiekszona tarczyce ,przymowalam tabletki naczczo i pozniej wszystko bylo w porzadku wiec przestałam chodzic na wizyty. i na ostatniej wizycie u Edokrynologa Pani powiedziala mI , jesli w przyszlosci bede planowala dziecko to zebym sie zglosila do niej. Co na mysli miala Pani Edokrynolog . ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

ciężko powiedzieć o czym myślała pani endokrynolog gdyż nie podała Pani jaka choroba była leczona.

Pozdrawiam.