Planowanie ciąży przy cyklach bezowulacyjnych

Witam.w pazdzierniku 2014.mialam cykl bezowulacyjny.lekaz przepisal mi lek femera.i zastrzyki 4sztuki.fostimon.moje pytanie czy po tych lekach bende miala jajeczkowanie i czy potych lekach moze byc wczesniej jajeczkowanie.po ostatnim zastrzyku mam mam jechac do kliniki zeby zobaczyc czy so jajeczka.staram sie o dzidziusia.cykl mam regularny.co28dni.ostatnia miesioczka 22-10-2014.teraz czekam na nastempno miesioczkie.bende miala robiono insyminacje..od dawcy .prosze o odpowiedz.basia lat 36.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie da się ze 100% pewnością odpowiedzieć jaka będzie reakcja organizmu na zastosowane leczenie. Dobrze włączone leczenie powinno dawać duże szanse na powodzenie. Wszystko okaże się podczas wizyty u ginekologa. Proszę być dobrej myśli. Pozdrawiam