Jak zwiększyć szansę na ciążę przy nieregularnych cyklach?

dobry wieczór prosze o pomoc staram sie z meżem o dziecko wpółrzyliśmy w dniu owulacji czyli 16 pazdziernika a okres mialalm 6 pazdziernika i dzisiaj wykonalam tes i wyszedl negatywny moje okresy sa nie rególarne jak mozna zwiekszyć szanse na potąpstwo bardzo prosze o pomoc jestem po dwóch porodach

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, polecam w takich przypadkach metodę termiczno-śluzową w celu poprawy określenia momentu owulacji (http://portal.abczdrowie.pl/naturalne-metody-antykoncepcji opisuje antykoncepcję ale mówi jak w najlepszy sposób naturalnie określić dni płodne). Zalecam także regularne odbywanie stosunków (3-4 razy w tygodniu) bez względu na teoretyczną fazę cyklu. Pozdrawiam