Jak obliczać dni płodne przy 35-dniowym cyklu?

Witam mam pytanie bardzo bym chciała miedz dziecko kochamy sie z meżem dosc czesto a tu nic mam cykl co 35 dni i niewiem kiedy mam te dni płodne Bardzo prosze o pomoc

Witam! W czasie 35-dniowych cykli owulacja przypada około 21 dnia cyklu (licząc od pierwszego dnia krwawienia menstruacyjnego). Najbardziej płodny okres wypada na około 3 dni przed i 2 dni po owulacji. Oczywiście zawsze przed próbą poczęcia dziecka warto zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi podstawowe badanie.