Dlaczego nie mam pełnej erekcji?

Dlaczego nie mam pełnej erekcji? Witam. Nie jestem w stanie dojść do konkretnych rozmiarów. Penetracji na pewno tym rozmiarem nie ujrze. Przez 6 miesięcy leczylem depresję (asentra). Od 3 tygodni nie biorę tabletek i dalej ciężko... Przed leczeniem wszystko było w porządku. Czy to już tak musi zostać?... Teraz brak ochoty na sex. Jestem załamany i ciągle się frustruję.

Witam! Do objawów niepożądanych przy leczeniu lekami z grupy SSRI i SNRI można zaliczyć obniżenie libido, słabszą wydolność seksualną, osłabienie zainteresowania "tymi sprawami". Szczególnie słabo wypada to u mężczyzn. Na szczęście prędzej czy później to ustępuje po odstawieniu leków. Niemniej jednak jeżeli chcemy coś robić na siłę lub przyśpieszyć efekty mogą być odwrotne od oczekiwanych. Czasem konieczna jest pomoc partnera lub partnerki. Powodzenia.