Dlaczego nie mogę zajść w ciążę, pomimo starań?

Od 2 lat staram się ze swoim partnerem o dziecko,chcemy założyć rodzinę i nic nie wychodzi.Cykl mam zazwyczaj 28 dni ale raz miałam odkąd zaczęłam liczyć i pisać kiedy mam te miesiączki to miałam 31 dni. Ostatni dzień miesiączki był 17 kwietnia i trwał 5 dni. Dokładnie nie wiem kiedy mam te dni płodne..Kochamy się teraz już mnie bo widujemy się w weekendy(wiem ze co 2,3 dni facet musi się spuścić,bo wtedy nasienie się starzeje czy jakoś tak wyczytałam to na innym forum).

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do ginekologa aby określił możliwości diagnostycne